«Чи можна заради суспільного блага пожертвувати життям однієї людини»

 

«Чи можна заради суспільного блага пожертвувати життям однієї людини»

по мотивам рассказа "Гостина старої дами " Фридриха Дюрремантта«Чи можна заради суспільного блага пожертвувати життям однієї людини»

Я вважаю , що ні.Я б на таке не зважилась.Для мене вбити людину заради блага інших, всеодно що вбити частину себе.Якщо навіть людина зрадила мене , мою віру в неї , та просто підло підставила , я не буду мститися, а просто піду і не дам цій людині ні якого шансу для продовження, наприклад , нашого спілкування.

З давніх-давен для людей багатьох поколінь і націй , найголовнішим було вижити,а тобто жити.
Для всіх життя найцініша річ нашого часу.Так хіба має право одна заможня людина і просто людина , на вбивство однієї , заради блага всіх?!Це право має тільки Бог, який дав нам життя і його забере , коли прийде час.

Для мене люди , які здатні вбити людину заради великих грошей -монстри.Навіть , якщо і заслуговує ця людина на таке.

Щоб вбити людину , наскільки ж треба бути бездушним , безседречним , та просто , ким треба бути? Це питання не має відповіді , яка б могла , мене запевнити в протилежну сторону моїх міркувань.Підняти руку на людину , руку , яка не має права не цей вчинок .

Можливо я боягузка , якщо не можу вбити людину , яка вчинила зі мною підло , та для мене це моральна ціна , мого подальшого дорослого життя.
Ні за які гроші , вчинити такий жахливий , сповнений страждання людини та просто кривавий злочин , я не зможу.
Життя - нитка подій , яка втягує тебе все більше і більше в глибочінь цього поняття . Саме ці події , дають зрозуміти людині , на скільки важливе для нас це життя.Що без смаку яскравих та похмурих днів , людину тускніє в моральному плані.
І тому, якщо розірвати цю нитку то і життя розірветься навпіл.

Наприклад я, дуже люблю і ціную життя , яке випало на мою долю , навіть зі своїми злетами та падіннями.

Тому відбирати цей скарб , у іншої людини такої ж самої як я , заради щастя та благополуччя інших , я просто не зможу і не буду!!

Создан 24 мая 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником